Profesionální čištění fotovoltaických panelů

 

Proč čistit FVE?

Fotovoltaická elektrárna je investice, která pro maximální výkon vyžaduje čištění, a to alespoň jednou za 10 měsíců. V mikropórech krycího skla panelu zůstávají nečistoty v podobě prachu, pylů, zplodin z komínů nebo ptačího trusu. Na hliníkových rámech panelů pak vyrůstají mechy a lišejníky. To pro Vaši FVE může znamenat mimo ztrátu výkonu až o 30 % i materiální škody, jejichž odstranění je často spojené s vysokými náklady. Bez pravidelného profesionálního čištění se Vaše FVE neobejde, neboť čistý povrch panelů je základním předpokladem pro dlouhou životnost a maximální efektivitu výroby. 

Proč využít našich služeb?

 

Realizací fotovoltaických elektráren na klíč se zabýváme již od roku 2008. V rámci zákaznické péče a zkvalitňování služeb monitorujeme FVE našich klientů včetně instalací na našich nemovitostech. Dobře víme, že neumytá a znečištěná elektrárna může znamenat nižší výnos a kratší životnost. Ať už jste vlastníkem střešní elektrárny nebo solárního parku, naši zaškolení profesionálové s pomocí technologie Qleen si s čištěním poradí. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vyjdeme vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům. Čištění provádíme po celé ČR.

 

 

 

 

 

Systém Qleen - aneb rychle, kvalitně, ekologicky,..

 

Profesionální čisticí technologie Qleen od německého výrobce je nejúčinnější a zároveň i nejšetrnější ekologicky nezávadný systém. Srdcem stroje je speciální rotační kartáč, který odstraní veškeré nečistoty usazené v pórech panelů. K čištění využívá demineralizovanou vodu, která povrch zanechává bez zaschlých vodních map. Po umytí je povrch zároveň antistatický, což zvyšuje schopnost “samoumytí” deštěm a snižuje přilnavost sněhu v zimním období.

 

 

Pro nezávaznou nabídku včetně cenové kalkulace nás prosím kontaktujte na fotovoltsystem.cisteni@gmail.com, nebo telefonicky na 606 240 558.

 

Kontaktní formulář, napište nám!

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: 

Partneři Fotovolt system s.r.o.

CENTROPOL IBC SOLAR SMA Fronius PV CYCLE

Tvorba webových stránek: CzechProject spol. s r.o. Redakční systém CPedit TOPlist