Profesionální čištění fotovoltaických panelů

 

Proč čistit FVE?

Fotovoltaická elektrárna je investice, která pro maximální výkon vyžaduje čištění, a to alespoň jednou za 10 měsíců. V mikropórech krycího skla panelu zůstavají nečistoty v podobě prachu, pylů, zplodin z komínů nebo ptačího trusu a na hlíníkových rámech panelů výrůstají mechy a lišejníky. To pro Vaší FVE může mimo ztrátu výkonu až o 12% znamenat i materiální škody, jejichž odstranění je často spojené s vysokými náklady. Bez pravidelného profesionálního čištění se Vaše FVE neobjede, protože čistý povrch panelů je zakladním předpokladem pro dlouhou životnost a maximální efektivitu výroby. 

Proč využít našich služeb?

 Realizací fotovoltaických elektráren na klíč se zabýváme již od roku 2008, v rámci zákaznické péče a zkvalitňování služeb monitorujeme FVE našich klientů včetně instalací na našich nemovitostech, proto dobře víme, že neumytá, znečištěná elektrárna může znamenat nižší výnos a kratší životnost. Ať už jste vlastníkem střešní elektrárny nebo solárního parku, naši zaškolení profesionálové s pomocí německé technologie SOLA-TECS si s čištěním poradí. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vyjdeme vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům. Čištění provádíme po celé Čr.

 

 

 

 

Systém SOLA-TECS - aneb rychle, kvalitně, ekologicky,..

 Profesionální čisticí technologie Qleen od německého výrobce je nejúčinnější a zároveň i nejšetrnější, ekologicky nezávadný systém.   K čištění využívá demineralizovanou vodu, která povrch zanechává bez zaschlých vodních map a zároveň i antistatický, pro zvýšení schopnosti “samoumytí” deštěm a menší přilnavost sněhu v zimním období. Srdcem stroje je speciální rotační kartáč, který odstraní veškeré nečistoty usazené v pórech panelů. Na závěr procesu čištění dojde k "nano impregnaci" celé plochy FVE, jenž zajistí ochranu proti usazování nečistot.

 

 

Pro nezávaznou nabídku včetně cennové kalkulace nás prosím kontaktujte na fotovoltsystem.cisteni@gmail.com, nebo telefonicky na 606 240 558.

 

Kontaktní formulář, napište nám!

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: 

Partneři Fotovolt system s.r.o.

CENTROPOL IBC SOLAR SMA Fronius PV CYCLE

Tvorba webových stránek: CzechProject spol. s r.o. Redakční systém CPedit TOPlist